TT INTERCUP - vítězství ve Stuttgartu

Ke sklonku února sehrál tým TJ Tatran KRPA Hostinné další utkání evropského poháru TT-Intercup ročníku 2022/23, tentokrát na půdě soupeře z předměstí Stuttgartu, týmu TSV Korntal Tischtennis. Za domácí družstvo, aktuálně přední tým 6. německé ligy, nastoupil do utkání Philippe Vujačič, Thorsten Foege a Alexander Bauer. Za Hostinné nastoupil do dvouher Kuba Valeš a veteráni Richard Schwab a Sláva KalenskýPo slavnostním nástupu k prvnímu zápasu nastoupil Sláva proti s trávou hrajícímu Philippu Vujačičovi. S nepříjemně hrající domácí jedničkou ve specifických podmínkách místní sportovní haly se nakonec protrápil k celkovému vítězství 3:2, když po prohraném třetím a čtvrtém setu dokázal zachytit úvod závěrečného setu a udržet koncentraci až do konce. Ve druhém zápase Kubovi proti Thorstenu Foegovi nevyšla koncovka prvního setu, pak byl sice v dalších dvou úspěšný, ale ve čtvrtém a pátém setu bohužel tahal za kratší konec, a nakonec podlehl soupeři 2:3. Během třetí dvouhry pak Richardovi kladl velký odpor obranář Alexander Bauer, neustále se zlepšujícím se výkonem a jemu vlastní bojovností ale otočil nepříznivý stav na konečných 3:2.  Následovala čtyřhra, kdy dvojice Richard se Slávou nedala dvojici Foege-Wagner šanci, což znamenalo průběžné vedení už 3:1. Poslední bod pak přidal Kuba, když ve svém druhém představení deklasoval Philippa Vujačičiče ve třech setech. Celkové skóre 4:1 pak znamená postup do semifinále letošní nadstavbové části TT-Intercup 2022/23 s názvem Kurt Posiles Trophy.