Krajské přebory jednotlivců Královehradeckého kraje 2019/20

Mladší žactvo

 Bára Antošová, Petr Matuška

V této věkové kategorii byla do role favoritky pasována Bára Antošová. Bára na Krajských přeborech jednotlivců mladšího žactva zúročila své dosavadní nabyté hráčské zkušenosti, které v pravou chvíli dokázala využít na maximum. Na Krajských přeborech Královehradeckého kraje nepozanala hořkost porážky a ve všech třech disciplínách se radovala ze zisku Titulu Přeborníka  Královehradeckého kraje. Petr Matuška ji skvěle sekundoval, když ve dvouhře mladších žáků obsadil skvělé druhé místo, ve čtyřhře hezké třetí místo a ve smíšené čtyřhře společně s Bárou mohl slavit Titul. Skvělá sportovní jízda našich nadějí!!

Bára Antošová je druhým hráčem našeho klubu, který na Krajských přeborech jednotlivců získal všechny 3 Tituly Přeborníka Královehradeckého kraje!!! Báro bravo!!!

Starší žactvo

Vítek Sixta, Luboš Šorm , Bára Antošová, Ivan Sivák, Tomáš Vlach

Na obrovský sportovní úspěch v domácí sportovní hale jsme si počkaly jen pár dní v novém roce. Zásluhou Vítka Sixty, Luboše Šorma, Báry Antošové, Ivana Siváka a Tomáše Vlacha jsme získali téměř všechny možné Tituly Přeborníka Královehradeckého kraje v kategorii staršího žactva. V chlapcích kraloval Vítek Sixta, který ve dvouhře nepoznal porážku a po zásluze zvítězil, k tomu přidal i triumf ve čtyřhře spolu s Lubošem Šormem. Luboš pak dominoval ve smíšené čtyřhře. Bronzovou medaili ve čtyřhře získali Ivan Sivák a Tomáš Vlach. V dívkách se třemi bronzovými medailemi blýskla Bára Antošová. Všem úspěšným blahopřeji!!!

 

Dorost

Jakub Valeš, Luboš Šorm

Jakub Valeš a Luboš Šorm byli skvělí na Krajských přeborech dorostu Královehradeckého kraje. Jakub Valeš se po výborných výkonech probojoval do semifinále turnaje a získal pro sebe a náš klub první medaili z juniorského šampionátu Královehradeckého kraje. K tomuto nesmírného úspěchu přidal ještě bronz ve čytřhře s Lubošem Šormem. Luboš Šorm uspěl ještě ve smíšené čtyřhře spolu s Adélou Sazimovou (SK Dobré). Klukům velmi gratuluji!!!

Letošní Přebory Královehradeckého kraje jednotlivců byly pro náš klub veleúspěšné!!! Zisk celkem 6 TITULŮ je skvělým výsledkem v práci s mládeží. Všem dětem, kteří se na tomto úspěchu podílely velmi děkuji za vzornou reprezentaci klubu!!!