Tomáš Matuška a Radim Gazárek třetí na BTM ČR v Praze!!!

Na prvním bodovacím turnaji České republiky v Praze se v kategorii U13 naši chlapci vytáhli. Trojice hráčů Tomáš Matuška, Radim Gazárek a Hugo Šmika odehráli v konkurenci 75 chlapců báječný turnaj. Všichni naši byli nasazeni do hlavní soutěže, kde změřili síly  v základních čtyřčlenných skupinách. Tomáš a Radim skupiny ovládli, Hugo prohrál s Rostislavem Kleslou (TTC Frýdek-Místek) a po dvou dalších výhrách postoupil z druhého místa. Tomáš měl první kolo volné, Radim a Hugo nastoupili do prvního kola pavouka. Radim vybojoval zápas s Cupákem, velkého překvapení k naší radosti dosáhl Hugo, když porazil jedničku ČR kategorie U11 Františka Tlustého (TTC Elizza Praha)!!! Všichni kluci se představili v osmifinále. V zápasech nejlepší šestnáctky svedli velké bitvy. Radim a Hugo prohráli po výborných výkonech, když k postupu chyběly každému 2 míčky. Tomáš vydřel zápas proti šikovnému Kristiánu Píšovi (SK Přerov) a postoupil do čtvrtfinále. V něm byl jasně lepší Csizmaziovi a mohl se poprvé radovat s postupu mezi nejlepší čtyři hráče na republikovém bodovacím turnaji kategorie U13. V semifinále proti republikové jedničce Oliveru Olejníkovi (SKST Havířov) vedl v prvním i druhém setu 10-8 a byl kousek od vedení 2-0 na sety. Ani jeden set nedotáhl do vítězného konce a ten třetí již byl v režii Olejníka. Třetím místem si Tomáš vydobyl pozvánku do reprezentace ČR na turnaj světového okruhu WTT!!! Turnaj pro nás ještě zdaleka nekončil. Ve čtyřhrách chlapců se nově složený pár Matuška-Gazárek po bravurních výkonech a neméně dobře odvedené trenérské práci Jirky Frynty probojoval do semifinále turnaje. V zápase o finále kluci nastoupili proti druhému nasazenému páru Fabián-Klesla (TTC Frýdek-Místek). Na zmíněné duo jsme přes veškerou snahu nenašli účinný recept. Třetí místo je vynikajícím výsledkem chlapců!!! První turnaj je za námi a my jsme do nové sezóny výsledkově vlétli ve velkém stylu. Klukům gratuluji k dosaženým výsledkům a děkuji za reprezentaci klubu!!!