Radim Gazárek a Tomáš Matuška stříbrní na BTM ČR v Hostinném!!!

Krásných výsledků dosáhli naši hráči na republikovém bodovacím turnaji kategorie U13 v Hostinném. Ve dvouhře se v turnaji ,,A" představili hnedle 4 hráči, konkrétně Tomáš Matuška, Radim Gazárek, Hugo Šmika a Jan Dostál. V konkurenci 48 nejlepších hráčů ČR se ze základních čtyřčlenných skupin probojovalo trio Matuška, Gazárek a Šmika do vyřazovacích bojů o medaile. Jan Dostál měl těžkou skupinu, ze které nepostoupil. V turnaji ,,B" se přestavili Vojtěch Kalvach a Julie Dostálová. Oba hráči skončili turnaj ve čtyřčlenných skupinách. V nadstavbě mezi nejlepšími 24 hráči se představili nejprve Radim Gazárek a Hugo Šmika. Radim pokračoval ve skvělých výkonech a s přehledem si poradil se čtvrtým nasazeným hráčem Kristianem Píšem (SK Přerov). Hugo Šmika bojoval, ale pardubický Vojtěch Sýkora byl nad jeho síly. V osmifinále se tedy představili Tomáš proti talentovanému Filipu Bednářovi (SK DDM Kotlářka Praha) a Radim proti Csizmaziovi (Sokol Turnov). Tomášovi se zápas nevydařil a přažskému talentu podlehl 1-3, Radim pokračoval ve vítězném tažení a osmého hráče turnaje poráží 3-0. Ve čtvrtfinále se střetl s druhým nasazeným hráčem Tobiášem Fabiánem (TTC Frýdek-Místek). Radim první set vedl 9-5, ale nepodařilo se mu set dotáhnout do vítězného konce. Druhý set zcela ovládl, ve třetím vedl velkým rozdílem, ale ani tentokráte mu koncovka nevyšla. Čtvrtý set se odehrával v duchu promarněné šance z třetího setu. Favorizovaný Fabián se uklidnil a zápas si již ohlídal. I přes porážku je čtvrtfinálové umístění velmi dobré. Co se našim chlapcům nepovedlo ve dvouhrách se povedlo ve čtyřhře. Sehraný pár Matuška - Gazárek vybojovali krásné stříbrné medaile!!! Dětem děkuji za velmi dobré výsledky.