Ondřej Kosina vítězí v útěše na MČR U15 v Praze!!!

Velmi hezkého výsledku se podařilo dosáhnout Ondrovi Kosinovi na vrcholu sezóny v podobě MČR kategorie kadetů U15 v Praze. Pro Ondru byl start na šampionátu premiérový, žádné předešlé zkušenosti z takto významných akcí neměl. Do turnaje vstoupil z pozice 43 v kvalifikaci, kde se v prvním kole postavil Filipu Kyselovi. Ondra začal zápas dobře, v prvním setu si vytvořil náskok 8-4, který nedotáhl do konce. Druhý set se odehrál v podobném duchu, kdy vedení dokonce navýšil na 9-3, ale ani toto vedení nestačilo na zisk setu. Třetí set byl ve shodě s předešlými, velké vedení, ale koncovka patřila opět soupeři. První zápas na MČR nevyšel a kýžený postup do hlavní soutěže se nekonal.  Na turnaji náš hráč pokračoval v soutěži útěchy. Ondra se z nepodařeného zápasu oklepal a bojoval o každý míč. První kolo překonal lehce a Tomáši Šmídovi nedal šanci. Ve druhém mu los přidělil druhého nasazeného hráče Ivo Matušku. Po skvělém výkonu postupujeme dál. Třetí kolo a opětovné vydařené utkání proti nebezpečnému Jiroutovi. V semifinále se nám jako soupeř představil šikovný Rygál z SK Přerov. Ondra bojoval a v pětisetové bitvě plné zvratů uspěl. Ve finále se postavil jedničce útěchy Martinu Ratajskému z KST Olomouc. Vítězství v útěše bylo lákavé, předvedený výkon byl v souladu s touhou zlaté tečky. Stalo se. Ondra na svém premiérovém MČR dokázal zvítězit v útěše, což je pro našeho nadějného hráče skvělým výsledkem!!! Gratulujeme.