Ondřej Kosina první, Tomáš Matuška druhý, Radim Gazárek třetí na BTM ČR turnaje B!!!

Skvělých výsledků dosáhli naši hráči na celorepublikových bodovacích turnajích mládeže konaných v Liberci a Jablonci. V kategorii U13 se sehranému páru Tomáš Matuška-Radim Gazárek podařilo získat potřetí po sobě bronzové medaile ve čtyřhře!!! Ve dvouhře se Tomáš Matuška probojoval do čtvrtfinále, Hugo šmika po skvělých výkonech ztroskotal v osmifinále na prvním nasazeném hráči Olejníkovi (SKST Havířov), když prohrával 1-2 na sety a měl 2 setboly na srovnání stavu. Štěstí se mu v tu chvíli otočilo zády a prasátko rozhodlo o vítězství Olejníka, který na turnaji ztratil jedniný set právě s Hugem. Radim Gazárek se prezentoval útočným stolním tenisem, bohužel vypadl již v prvním kole, celkově pak skončil na 17. - 24. místě. Honzík Dostál dokázal mezi 48 nejlepšími hráči turnaje  jednou zvítězit, což je pro něj dobrý výsledek. Vojta Kalvach ve velké konkurenci nevyhrál, ale  zaslouží pochvalu za bojovnost. V U15 se našim chlapcům podařil nevídaný sportovní výsledek. V konkurenci 80 hráčů v turnaji B se Ondra Kosina, Tomáš Matuška a Radim Gazárek probojovali do semifinále turnaje. Celkovým vítězem se stal Ondra, který ve finále porazil Tomáše. Radim skončil na třetím místě. Skvělé kluci!!! Pozadu nezůstali ani Hugo Šmika a Jakub Cerman. Oba kluci postoupili ze skupin. Hugo zvítězil ještě v jednom zápase, Kubovi vystavil soupeř stopku v 1. kole. V kategorii U17 se Petrovi Matuškovi dařilo na výbornou, když skončil na krásném 9. - 16. místě. Vítek Sixta v U19 postoupil ze skupiny, v prvním kole pavouka již na soupeře nestačil. Všem hráčům děkuji za výborné výsledky!!!